SKENDE
PNEUSERVIS: +421 919 033_ 181
SKLAD: +421 917 719_ 632
OSOBNÉ PNEUMATIKY: +421 918 989_ 606
pneudt@pneudt.sk
  +421 905 544_ 063
  +421 918 772_ 347
  +421 918 631_ 329
  +421 918 900_ 406
prihlasenie
OSOBNÉNÁKLADNÉAGRO-INDOTR
RÝCHLE VYHĽADANIE:
VYBERTE SI
Z NAŠEJ PONUKY

Reset filtra

Kontakty


Kontaktné údaje

OTVÁRACIE HODINY:
Po. - Pi.8:00 - 16:30(cez sezónu do 19:00)
So.8:00 - 11:00(cez sezónu podľa potreby zákazníkov)
Ne.voľno 

PNEUSERVIS:
Denisa Vidličková
Tel.:+421 919 033 181
E-mail:rezervacie@pneudt.sk

SKLAD:
Jaroslav Kóňa
Tel.:+421 917 719 632
E-mail:jaro@pneudt.sk

REKLAMÁCIE:
Slavomír Tomko
Tel.:+421 905 636 838
E-mail:slavo@pneudt.sk

EKONOMICKÉ ODDELENIE:
Ing. Mária Cimbalíková
Tel.:+421 919 033 191
E-mail:majka.cimbalikova@pneudt.sk
Ing. Miriam Gallová
Tel.:+421 918 376 252
E-mail:miriam.gallova@pneudt.sk
Petra Frejer
Tel.:+421 905 978 368
E-mail: petra.frejer@pneudt.sk
Monika Rezníková
Tel.:+421 907 742 385
E-mail: monika.reznikova@pneudt.sk

PREVÁDZKA A SÍDLO
PNEU DT s.r.o.
Stožok 342
962 12, Slovenská republika

IČO: 43774610
IČ DPH: SK2022473508

GPS: 48°53'92,62"N 19°35'46,53"E
GPS: (48.539262, 19.354653)

E-mail:pneudt@pneudt.sk
Skype: PNEU DT s.r.o.

PEŇAŽNÝ ÚSTAV:
Československá obchodná banka a.s.
IBAN:SK24 7500 0000 0040 1842 3755
SWIFT:CEKOSKBX

VUB a.s. 
Číslo účtu/kód:2447655651/0200
IBAN:SK11 0200 0000 0024 4765 5651
SWIFT:SUBASKBX

 

VEDENIE SPOLOČNOSTI

       
Rastislav Štork
Tel.:+421 918 772 347
E-mail:rasto@pneudt.sk

     
Ing. Matej Kočík
Tel.:+421 905 544 063
E-mail:matej@pneudt.sk

     
Mgr. Ladislav Štork
Tel.:+421 918 631 329
E-mail:laco@pneudt.sk


PREDAJ/NÁKUP: protektory
PREDAJ: nákladné, agro-industriálne,
PREDAJ: osobné pneumatiky.

      BA, TT, NR, EU
Ing. Igor Adamec
Tel.:+421 918 900 406
E-mail:igor@pneudt.sk

      TT, NR, SA, GA,
                      TO, NZ, DS, PN
Mgr. Peter Varga
Tel.:+421 908 990 819
E-mail:peter@pneudt.sk

    ZA, TN, MT
Ivan Čierny
Tel.:+421 915 393 918
E-mail:ivan@pneudt.sk

    PO, KE
Mgr. Stanislav Imrich
Tel.:+421 918 828 161
E-mail:stano@pneudt.sk

      NZ, KN, LV, DS
Ing. Alexander Vajda
Tel.:+421 918 313 484
E-mail: alexander@pneudt.sk

      VK, LC, RS, RV, RA,
                      TV, MI, Maďarsko
Gergö Hrabec
Tel.:+421 905 629 432
E-mail:gergo@pneudt.sk

    BB, ZV, DT, BR
Marcela Prepelicová
Tel.: +421 905 358 540
E-mail:marcela@pneudt.sk

PREDAJ: osobné pneumatiky
       
Ing. Pavol Jackuliak
Tel.:+421 918 989 606
E-mail:palo@pneudt.sk

Kontaktný formulár




Opíšte len červené písmená:


Kontrolný obrázok    

Kde nás nájdete